Zapraszamy klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do korzystania z naszych usług. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferujemy rabat 5 groszy na każdy litr zakupionego paliwa ( ON, Pb95, Pb98 oraz LPG) oraz rabat 50 groszy na zakup dowolnego Hot-Dog-a. Promocje nie sumują się.

SUN CAFE to firmowa kawa sieci stacji paliw HAWA. Produkt oparty jest na włoskiej marce klasy premium - Lavazza Grande Ristorante. Ma głęboki smak, mocną barwę i niezwykle intensywny aromat. Jest mieszanką wyjątkowych egzotycznych smaków i aromatów, stworzoną z wysokiej jakości ziaren brazylijskiej arabiki idealnie połączonej z indonezyjską robustą. SUN CAFE przygotowywane jest zgodnie z zasadami parzenia prawdziwych espresso. Ma delikatny, wykwintny, lekko słodkawy smak oraz aksamitną konsystencję.

Polecamy hot dogi HAWA

Wybrane stacje HAWA poza napojami i produktami zimnymi, zapakowanymi oferują również ciepłe przekąski - głównie Hot-Dog-i. Zarówno bułki jak i parówki oraz inne kiełbaski zostały wybrane po dokładnej analizie różnych artykułów dostępnych na rynku biorąc pod uwagę skład, jakość i walory smakowe. Dodatkiem do każdego hot-dog-a jest odpowiedni sos - na naszych stacjach Klient ma szeroką gamę sosów do wyboru. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Zbiorniki
do paliw

Firma HAWA jest Autoryzowanym Sprzedawcą zbiorników do paliw marki FORTIS TANK. Zbiorniki te stanowią optymalne rozwiązanie do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Wykonane są z czystego polietylenu, który pracuje w zakresie temperatur od -200 do +90 stopni Celsjusza. Ich konstrukcja czyni je niezwykle odpornymi na tle innych zbiorników na rynku. Wytrzymuje każde warunki atmosferyczne i jest odporna na ewentualne zderzenia z pojazdami. Zbiorniki wyposażane są standardowo w oryginalne części renomowanych dostawców, bez kompromisów w postaci tańszych zamienników (czujniki, pompy, filtry, pistolety etc.) niszowych producentów. Daje gwarancje bezpieczeństwa eksploatacji nawet wiele lat po upłynięciu okresu gwarancji.

Zbiorniki FORTIS TANK zgodnie z wymogami Ministerstwa Rozwoju są wyposażone w system kontroli szczelności przestrzeni międzypłaszczowej. Posiadają niezawodny system ze zintegrowaną sondą pomiarową oraz programem do kontroli kosztów zużycia paliwa. Serwis techniczny tworzony przez wykwalifikowanych inżynierów rozwiązuje najbardziej zaawansowane problemy na terenie całego kraju.

Fortis Technology jest firmą polską zlokalizowaną w Wielkopolsce, gdzie odbywa się całość produkcji i skąd gotowe produkty dystrybuowane są do Klientów w 23 krajach świata. Dzięki wieloletniej współpracy naszych firm, zbiorniki marki FORTIS TANK możemy zaproponować w pełnej gamie pojemności i w najniższych cenach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania techniczne i pomogą dobrać optymalny produkt dla Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy!