Zapraszamy klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do korzystania z naszych usług. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferujemy rabat 5 groszy na każdy litr zakupionego paliwa ( ON, Pb95, Pb98 oraz LPG) oraz rabat 50 groszy na zakup dowolnego Hot-Dog-a. Promocje nie sumują się.

SUN CAFE to firmowa kawa sieci stacji paliw HAWA. Produkt oparty jest na włoskiej marce klasy premium - Lavazza Grande Ristorante. Ma głęboki smak, mocną barwę i niezwykle intensywny aromat. Jest mieszanką wyjątkowych egzotycznych smaków i aromatów, stworzoną z wysokiej jakości ziaren brazylijskiej arabiki idealnie połączonej z indonezyjską robustą. SUN CAFE przygotowywane jest zgodnie z zasadami parzenia prawdziwych espresso. Ma delikatny, wykwintny, lekko słodkawy smak oraz aksamitną konsystencję.

Polecamy hot dogi HAWA

Wybrane stacje HAWA poza napojami i produktami zimnymi, zapakowanymi oferują również ciepłe przekąski - głównie Hot-Dog-i. Zarówno bułki jak i parówki oraz inne kiełbaski zostały wybrane po dokładnej analizie różnych artykułów dostępnych na rynku biorąc pod uwagę skład, jakość i walory smakowe. Dodatkiem do każdego hot-dog-a jest odpowiedni sos - na naszych stacjach Klient ma szeroką gamę sosów do wyboru. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Zobacz nasze stacje
paliw

Lista stacji, mapka, dane kontaktowe i lokalizacyjne

Znajdź stację

Już ponad 30 lat jesteśmy razem z Wami!

Firma HAWA istnieje od 1990 roku. Bardzo szybko zasadniczym obszarem prowadzonej działalności stał się handel paliwami. Realizacja ekspansywnej strategii handlowej, wieloletnie inwestycje między innymi w budowę własnej floty transportowej i rozbudowywanie sieci nowoczesnych stacji paliw oraz sukcesywne pomnażanie kapitału własnego, w kilka lat ugruntowało pozycję firmy na lokalnym rynku paliwowym.

Dzięki profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, wiarygodności biznesowej i stosowaniu nowatorskiej polityki rozwoju, możliwe było przekształcenie struktur firmy w spółkę o stabilnym kapitale. Wyspecjalizowaliśmy się w działalności w obszarach: hurtowej sprzedaży paliw, transportu, sieci stacji paliw oraz hurtowej sprzedaży gazu płynnego i LPG.