Zapraszamy klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do korzystania z naszych usług. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferujemy rabat 5 groszy na każdy litr zakupionego paliwa ( ON, Pb95, Pb98 oraz LPG) oraz rabat 50 groszy na zakup dowolnego Hot-Dog-a. Promocje nie sumują się.

SUN CAFE to firmowa kawa sieci stacji paliw HAWA. Produkt oparty jest na włoskiej marce klasy premium - Lavazza Grande Ristorante. Ma głęboki smak, mocną barwę i niezwykle intensywny aromat. Jest mieszanką wyjątkowych egzotycznych smaków i aromatów, stworzoną z wysokiej jakości ziaren brazylijskiej arabiki idealnie połączonej z indonezyjską robustą. SUN CAFE przygotowywane jest zgodnie z zasadami parzenia prawdziwych espresso. Ma delikatny, wykwintny, lekko słodkawy smak oraz aksamitną konsystencję.

Polecamy hot dogi HAWA

Wybrane stacje HAWA poza napojami i produktami zimnymi, zapakowanymi oferują również ciepłe przekąski - głównie Hot-Dog-i. Zarówno bułki jak i parówki oraz inne kiełbaski zostały wybrane po dokładnej analizie różnych artykułów dostępnych na rynku biorąc pod uwagę skład, jakość i walory smakowe. Dodatkiem do każdego hot-dog-a jest odpowiedni sos - na naszych stacjach Klient ma szeroką gamę sosów do wyboru. Zapraszamy i życzymy smacznego.

Hurtowa
sprzedaż paliw

Hurtową sprzedaż paliw w HAWA S.A. prowadzi profesjonalnie wyszkolona kadra, umiejętnie wykorzystująca ponad 30-letnie doświadczenie funkcjonowania na rynku.

Aktywnie wykorzystujemy własną, rozbudowaną flotę nowoczesnych i stale monitorowanych autocystern, pozwalającą skrócić do zaledwie kilku godzin czas dostawy do Klienta. W ofercie sprzedażowej znajdują się wszelkie rodzaje najwyższej jakość paliw, w tym przede wszystkim olej napędowy i opałowy oraz benzyna 95 i 98. Interes Klientów zabezpiecza posiadana kaucja gwarancyjna z tytułu obrotu towarami wrażliwymi. Konkurencyjne ceny, indywidualnie negocjowane i elastycznie dopasowywane do każdego Klienta, pozwalają systematycznie zwiększać wolumen sprzedażowy, co ugruntowało naszą pozycję na rynku hurtowym. Prowadzona przez HAWA S.A. autoryzowana dystrybucja zbiorników do oleju napędowego marki Fortis Technology, gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo tankowań ale przede wszystkim odpowiednie magazynowanie paliwa.

Najwyższa jakość usług, doświadczenie, profesjonalizm i nowoczesność, zdecydowanie wyróżniają nas na rynku.