SUN CAFE to firmowa kawa sieci stacji paliw HAWA. Produkt oparty jest na włoskiej marce klasy premium - Lavazza Grande Ristorante. Ma głęboki smak, mocną barwę i niezwykle intensywny aromat. Jest mieszanką wyjątkowych egzotycznych smaków i aromatów, stworzoną z wysokiej jakości ziaren brazylijskiej arabiki idealnie połączonej z indonezyjską robustą. SUN CAFE przygotowywane jest zgodnie z zasadami parzenia prawdziwych espresso. Ma delikatny, wykwintny, lekko słodkawy smak oraz aksamitną konsystencję. Można jej kosztować na wielu naszych stacjach za niespełna 5 zł za kubek ok. 300 ml.

Polecamy hot dogi HAWA

Tworzone z wysokogatunkowych produktów przekąski, które idealnie nadają się w podróż. Teraz bułki od renomowanych dostawców, a kabanosy i parówki ze źródeł polecanych przez naszych Klientów. Dostępne na większości stacji paliw sieci HAWA w rewelacyjnej cenie już od 3,99 zł. za sztukę. Bogaty wybór sosów zadowoli najwybredniejsze gusty.

Zbiorniki
do paliw

Firma HAWA jest Autoryzowanym Sprzedawcą zbiorników do paliw marki FORTIS TANK. Zbiorniki te stanowią optymalne rozwiązanie do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Wykonane są z czystego polietylenu, który pracuje w zakresie temperatur od -200 do +90 stopni Celsjusza. Ich konstrukcja czyni je niezwykle odpornymi na tle innych zbiorników na rynku. Wytrzymuje każde warunki atmosferyczne i jest odporna na ewentualne zderzenia z pojazdami. Zbiorniki wyposażane są standardowo w oryginalne części renomowanych dostawców, bez kompromisów w postaci tańszych zamienników (czujniki, pompy, filtry, pistolety etc.) niszowych producentów. Daje gwarancje bezpieczeństwa eksploatacji nawet wiele lat po upłynięciu okresu gwarancji.

Zbiorniki FORTIS TANK zgodnie z wymogami Ministerstwa Rozwoju są wyposażone w system kontroli szczelności przestrzeni międzypłaszczowej. Posiadają niezawodny system ze zintegrowaną sondą pomiarową oraz programem do kontroli kosztów zużycia paliwa. Serwis techniczny tworzony przez wykwalifikowanych inżynierów rozwiązuje najbardziej zaawansowane problemy na terenie całego kraju.

Fortis Technology jest firmą polską zlokalizowaną w Wielkopolsce, gdzie odbywa się całość produkcji i skąd gotowe produkty dystrybuowane są do Klientów w 23 krajach świata. Dzięki wieloletniej współpracy naszych firm, zbiorniki marki FORTIS TANK możemy zaproponować w pełnej gamie pojemności i w najniższych cenach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania techniczne i pomogą dobrać optymalny produkt dla Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy!